Kõik tellitud road on sinu üritusele jõudes värsked ja valmivad sinu sündmusega samal päeval!

HEA KLIENT! Tellimus palume esitada vähemalt 24h ennem sündmuse toimumist!

Miinimum ostukorvi suurus on 90€!

Müügitingimused

Müügitingimused Koducateringtartu.ee e-poest toote ostmisel

Üldsätted

Koducateringtartu.ee on Veebipood mida haldab Koducatering OÜ (Registrikood 16655246), asukohaga Allika tee, 17, Lombi küla, Tartu vald, 60516, Tartu maakond) (edaspidi Müüja), kes müüb valmistoitu vastavalt müügitellimustele

Müüja kontaktandmed on e-post: info@koducateringtartu.ee, telefon: +372 56235228

Käesolevas Koducatering.ee veebipoe müügitingimustes (edaspidi Tingimused) on ostjana käsitletud isikut (edaspidi Ostja), kes soovib osta Koducatering.ee tooteid.

Tingimustega kehtestatakse Ostja ja Müüja õigused ja kohustused, toodete ostu-müügi, tasumise, kohaletoimetamise ja tagastamise tingimused ja kord ning muud sätted.

Ostu sooritamisel nõustub Ostja tingimustes sätestatuga.

Müüjal on õigus tingimusi igal ajal muuta, täiendada ja parandada.

Tingimused kehtivad kuni uute tingimuste vastuvõtmiseni, mille Müüja teeb teatavaks aadressil Koducateringtartu.ee.

Tingimused on kättesaadavad Müüja veebipoe lehel.

Ostja ja Müüja vahelisele õigussuhtele kohalduvad Ostja poolt ostu sooritamise ajal kehtinud tingimused.

Ostjal on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajadusel taas esitada.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv kauba kättesaamise aeg ning soovikorral asukoht. Kauba eest on võimalik tasuda sularahas kauba üleandmisel või panga ülekandega märkides see eelnevalt märgitud lahtrisse.

Leping jõustub alates tellimuse kinnitamisest müüa poolt.

Kui tellitud kaupa pärast müüa tellimuse kinnitust ei ole võimalik valmistada suure tellimuste hulga tõttu soovitud päeval või mõnel muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Soovi korral muudetakse kauba tellimise kuupäeva eelnevalt kokkulepitule.

Tootmismahu täitumisel on Müüjal õigus peatada tellimuste vastuvõtmine.

Kohaletoimetamine

Kõik ostetud tooted saab kätte Koducateringtartu.ee tegevus aadressil (Allika tee, 17, Lombi küla, Tartu vald ) kokkulepitud kuupäeval ning kellaajal. Poolte kokkuleppel pakub Koducateringtartu.ee ka transpordi võimalust, mille eest rakendub lisatasu. Transpordi hinna osas lepitakse ühiselt kokku.

Taganemisõigus

Juhul, kui soovite tellimust tühistada, peab sellest teatama minimaalselt 24 tundi enne tellimuse täitmist e-posti aadressil: info@koducateringtartu.ee või helistama tel: +37256235228

Ülalnimetatud tingimuste järgimisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul. Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

Tagastustingimused

Toode näidatakse kliendile ette tellimuse üleandmisel, mille käigus on kliendil võimalik esitada pretensioone juhul kui kaup ei vasta nõuetele. Juhul, kui tekib hilisemaid pretensioone tellimuse kohta, siis tuleb sellest Koducatering.ee teavitada viivitamatult, saates selle kohta tunnistuse koos fotodega e-posti aadressile info@koducateringtartu.ee. Kui on tuvastatav ettevõtte eksimus, siis kliendi soovil vahetame ühe kauba samaväärse teise kauba vastu või tagastame makstud summa.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise ajal.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 24 tunni jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@koducateringtartu.ee või helistada telefonil +37256235228.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tellijale.

Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Maksetingimused

Ülekandega tasumine toimub Müüja Swedbanki konto arvelduskonto kaudu. Tasumisega panga ülekandega saada makse kinnitus müüja e-mailile info@koducateringtartu.ee.

Kauba eest ülekandega tasumine tuleb teha hiljemalt tellimuse kätte saamise päeval.

Kauba eest on võimalik tasuda ka sularahas, kauba kättesaamisel.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@koducateringtartu.ee või helistada telefonil: +37256235228

Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on tellijal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.